Jakość

Jakość dla
każdego dziecka

Vibovit to kompleksowa gama suplementów diety, które zostały stworzone z myślą o potrzebach dzieci na różnych etapach życia i rozwoju. Pomagamy Ci zatroszczyć się o malucha, przedszkolaka, ucznia oraz nastolatka.

Coraz lepszy skład

Nieustannie polepszamy składy produktów Vibovit, aby Twoje dziecko przyjmowało witaminy najlepszej jakości. Nasze produkty nie zawierają konserwantów ani laktozy. Wykorzystywane przez nas witamina C, niacyna, kwas pantotenowy, witamina B2, witamina B6, witamina B1, cynk, selen i kwas foliowy to witaminy i minerały w czystej postaci – tzn. bez sacharozy, gumy akacjowej, skrobii kukurydzianej i innych zbędnych substancji, jakie znaleźć można w wielu suplementach diety.

bez konserwantów

bez laktozy

Bezpieczna
produkcja

Troszczymy się o jakość na każdym etapie rozwoju i dystrybucji produktów. Vibovit powstaje w krakowskim zakładzie, który cieszy się ponad 90-letnią historią. To tu wytwarzane są dobrze znane Polakom leki oraz specjalistyczne preparaty dostępne na receptę. Fabryka działa zgodnie z najwyższymi wymogami jakościowymi, posiada Certyfikat Ochrony Środowiska: ISO 14 001 oraz certyfikat OHSAS 18 001 z zakresu Bezpieczeństwa Pracy.

Suplement diety